Naším cílem je zlepšit zdraví našich dětí

Chceme motivovat děti v ČR ke zdravému pohybu a snížit tak počet dětí s vadným držením těla a zajistit jim budoucnost bez omezení.

Objednat vyšetření

Účast v akcelerátoru VŠEM

Věříme, že zlepšíme zdraví našich dětí a zajistíme jim tak budoucnost bez omezení. Rozhodli jsme se, že změníme a snižíme problémy dětí v ČR s vadným držením těla. Proto jsme založili projekt "Zdravypohybdetem.cz".

Přihlásili jsme se do půlročního intenzivního akcelerátoru VŠEM, kde jseme se naučili pracovat s businnes plánem a získali nespočet důležitých kontaktů a informací, které potřebujeme abychom pro Vás připravili službu, jenž skutečně pomáhá a díky ktéré můžeme naplnit náš společný cíl, a to zlepšit zdraví našich dětí.

 

V České republice je 42 % dětí s vadným držením těla

Toto je obrovský problém, který jsme se společně rozhodli odstranit.

Jsme tým plný profesionálů s dlouholetou praxí se společným cílem zlepšit zdraví a budoucnost našich dětí. Z tohoto důvodu chceme poskytnout preventivní vyšetření všem dětem a rodičům bez rozdílu, kteří věří v to co my a chtějí, aby jejich děti byly zdravé a měli před sebou budoucnost bez omezení. Intenzivně pracujeme na odstranění těchto problému a také na efektivnímu řešení, které vyhoví školám, rodičům i trenérům a sportovním klubům.

Zakládáme si na kvalitě, individuálním přístupu a hravým metodám

Kvalitní a individuální přístup je u nás na prvním místě.

Věříme, že díky kvalitnímu a individuálnímu přístupu na kterém jsou naše služby založené, dokážeme společně pomoci dětem k lepšímu zdraví a  vytvořit jim tak budoucnost plnou zdravého pohybu bez omezení. Všechny služby se snažíme dělat zábavně a hravě, tak aby si děti zacvičily vždy s chutí a úsměvem ve tváři.

  Sledujte nás na Instagramu

Jsme tu pro vás

Tým FitSmile

Ing. Petr Hlinka, DiS.
Ing. Petr Hlinka, DiS.
Zakladatel projektu, CEO, Hlavní lektor dne pohybu

"Jsem velkým propagátorem zdravého životního stylu a cvičení s vlastní vahou těla. Zaměřuji se především na sportovní přípravu, funkční trénink a zdravé držení těla spolu s jeho správnou funkčností. V současnosti pracuji jako trenér dětí a mládeže ve svém Fitness studiu. Svou sportovní a více než šestiletou profesní praxi se snažím pravidelně podporovat kvalitním vzděláváním, aby jsem mohl svým klientům správně pomoci a poradit."

Pavel Kortan, DiS.
Pavel Kortan, DiS.
Spoluzakladatel projektu, regenerační specialista

"Jmenuji se Pavel Kortan a vystudoval jsem Vyšší odbornou školu v oboru: Řízeni sportovních činností a organizací. Současně jsem absolvoval kurz SPORTOVNÍCH a REKONDIČNÍCH MASÁŽÍ. V současné době pracuji jako masér a v masérství podnikám. Zaměřuji se především na pohybovou složku těla a problémy se svaly. V oboru masáží a regenerace mám více jak 5 letou praxi, kterou se snažím doplňovat pravidelným vzděláváním."

Vladimíra Hlinková
Vladimíra Hlinková
Hlavní fyziterapeut, vedoucí části rehabilitace

"Pracuji jako fyzioterapeutka, aktivně a s nadšením se této profesi věnuji už více než 20 let. Od doby přijetí ke studiu se fyzioterapii věnuji nepřetržitě a neustále se vzdělávám a sbírám nové poznatky. Během svého působení v oblasti fyzioterapie jsem pomohla stovkám klientům s různými bolestmi zad a páteře. Mým celoživotním koníčkem a zároveň posláním je pomáhat ostatním od bolesti zad a pohybového aparátu a vracet svým klientum radost z pohybu."

Tereza Horbaniucová
Tereza Horbaniucová
Nutriční terapeutka

Jmenuji se Tereza Horbaniucová a od malička jsem se věnovala sportu, kde jsme společně s týmem dosáhly velkého množství úspěchů i na celosvětové úrovni. Právě sport mě přivedl na dráhu zdravého životního stylu a přinutil mě zamyslet se nad důležitostí kvalitního stravování. Momentálně studuji třetím a tedy i posledním rokem bakalářský obor Nutriční terapeut na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích a výživou se několik let aktivně zabývám i mimo studium.

Naši partneři: